”Perry Mason” – zwiastun 2. sezonu serialu o słynnym detektywie

}

Data: 9 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO prezentuje zwiastun oczekiwanego drugiego sezonu swojego uznanego dramatu Perry Mason. Serial powraca ponad dwa lata po emisji pierwszego 8-odcinkowego sezonu.

Wideo prezentuje nam zarys sprawy w jaką tym razem zamiesza się Perry Mason. Dotyczyć ona będzie zabójstwa bardzo potężnego i bogatego człowieka.

Perry Mason to legendarny adwokat i detektyw znany z kart powieści Erle Stanley’a Gardnera. W serialu w postać tą wciela się Matthew Rhys.

Akcja drugiego sezonu rozgrywać będzie się miesiące po zakończeniu sprawy Dodsona. Potomek wpływowej rodziny naftowej zostaje brutalnie zamordowany. Kiedy do Hoovervilles udaje się prokurator, aby wskazać podejrzanych, Perry, Della i Paul znajdują się w centrum sprawy. Ta ujawni spiski sięgające bardzo daleko.

Premiera nowych epizodów już 6 marca 2023 roku.

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  Serialowy ''Notatnik śmierci'' ma już swojego scenarzystę

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.