pixel

Przeczytano:

Perry Mason, znany adwokat powróci w serialu HBO!

24 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Perry Mason, to legendarny, choć fikcyjny adwokat, którego postać stworzył w latach 30. Erle Stanley Gardner. Wtedy to wydał swoją pierwszą powieść detektywistyczną z udziałem Masona.

Od tego czasu Masona mogliśmy oglądać w wielu filmach i serialach na przestrzeni lat. Ostatni raz na ekranie pojawił się w 1995 roku. Perry Mason: Zazdrosny dowcipniś to produkcja kończąca serię filmów o jego przygodach. Teraz po prawie 25 latach stacja HBO zdecydowała się odkurzyć tego bohatera i dać mu nowe życie w swoim serialu.

W postać Masona wcieli się Matthew Rhys, znany z serialu Zawód: Amerykanin. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Timothy Van Patten. Serial nosić będzie tytuł Perry Mason. Opowie on o pierwszych latach Masona, kiedy to w 1932 roku po wielkim kryzysie stara się utrzymać jako prywatny detektyw. Na jego biurko trafia tajemnicza sprawa dotycząca porwania dziecka. Mason rozpoczyna poszukiwanie prawdy, a przeszkadzają mu w tym ciągle nawracające wspomnienia z wojny we Francji i trauma związana z rozpadem małżeństwa.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również