Perry Mason – Matthew Rhys jako legendarny adwokat na pierwszym zdjęciu z planu!

}

Data: 4 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

HBO jest w trakcie produkcji limitowanego serialu opowiadającego losy legendarnego, choć fikcyjnego adwokata, stworzonego w latach 30. przez Erle Stanleya Gardnera, który wtedy to wydał swoją pierwszą powieść detektywistyczną z udziałem Masona.

W postać Masona wciela się Matthew Rhys. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się także John Lithgow, Tatiana Maslany, Chris Chalk, Juliet Rylance, Shae Whigham, Lili Taylor oraz Robert Patrick. Za reżyserię odpowiada Timothy Van Patten. Zobaczcie poniżej jak Rhys prezentuje się jako Mason na pierwszym zdjęciu z planu.

perry mason matthew rhys
screenrant

Serial opowie o pierwszych latach Masona, kiedy to w 1932 roku po wielkim kryzysie stara się utrzymać jako prywatny detektyw. Na jego biurko trafia tajemnicza sprawa dotycząca porwania dziecka. Mason rozpoczyna poszukiwanie prawdy, a przeszkadzają mu w tym ciągle nawracające wspomnienia z wojny we Francji i trauma związana z rozpadem małżeństwa.

Premiera Perry Mason zapowiadana jest na 2020 rok.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Hightown – kryminalny serial Starz odnowiony na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.