Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy – wiemy kto wyreżyseruje odcinek pilotażowy

}

Data: 26 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla Disney+ powstaje ekranizacja popularnej serii młodzieżowych książek Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy autorstwa Ricka Riordana. Projekt ten nie otrzymał jeszcze zielonego światła na realizację całego sezonu. Czy powstanie zadecyduje odcinek pilotażowy.

Pilot znalazł już swojego reżysera. To James Bobin, reżyser filmów tj. Dora i Miasto Złota czy Alicja po drugiej stronie lustra. Teraz od jego wizji pierwszego odcinka będzie zależała przyszłość całego serialu.

James dobrze zna książki o Percym. Jego dzieci są fanami. Jego humor jest wspaniały. Jesteśmy w dobrych rękach, półbogowie też i mamy wielkie szczęście, że dołączył do naszego zespołu. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło tak, jak tego oczekujemy. – powiedział Riordan

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ekipa wejdzie na plan w czerwcu. Ten usytuowany będzie w Vancouver. Obecnie trwają castingi i ciągłe rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za efekty specjalne, aby dobrać odpowiedni wygląd stworzeń mających pojawić się w serialu.

Czekacie na tą produkcję?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  10,000 Ships – spin-off Gry o tron znalazł scenarzystę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.