w

Percy Jackson bohaterem serialu od Disney+

unnamed 1

Po dwóch mało udanych filmach opowiadających o synu Posejdona Percy’m Jacksonie, platforma Disney+ zdecydowała się postawić na serial. Zaangażowany w pracę nad nim jest w dużej mierze autor powieści Rick Riordan.

Riordan uważa, iż dwa kinowe dzieła Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej Pioruna i Percy Jackson: Morze potworów to jakaś pomyłka i filmy te nie powinny nigdy powstać. Nie podoba mu się to, jakie zmiany w fabule wprowadzono. Dlatego przy serialu Riordon pilnie śledzi każde poprawki, bowiem chce aby wreszcie powstała produkcja, która wiernie odwzoruje świat przedstawiony w jego powieściach i odzwierciedli ich klimat.

Prace nad serialem jak na razie są na wstępnym etapie. Nie wiadomo jeszcze kto wcieli się w glównego bohatera. Nie znana jest także nawet przybliżona data premiery produkcji, jednak z pewnością nie doczekamy się jej wcześniej niż za dwa lata.

Seria o Percy’m Jacksonie opowia o losach młodego chłopaka, który w wieku 12 lat dowiaduje się, że jego ojcem jest Posejdon. Szybko musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, bowiem oskarżony zostaje o kradzież pioruna Zeusa. Wyrusza w podróż w celu odnalezienia prawdziwego złodzieja.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

unsolved mysteries streaming

Unsolved Mysteries w nowej wersji zmierza na Netflix!

k7f58dajwskcdk73dnrxq7gttdgo3618

Telewizja Polsat kręci dwa nowe seriale!