Pentawerat – zwiastun nowego serialu komediowego Netflix

}

Data: 17 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszy zwiastun komediowej produkcji Pentawerat, za którą odpowiada zdobywca nagrody Emmy – Mike Myers.

Zastanawialiście się kiedyś co by było, gdyby okazało się, że światem, w imię wyższego dobra, od czasów czarnej śmierci w XII wieku rządzi tajna organizacja? Tak właśnie jest w serialu Pentawerat.

Pewien kanadyjski dziennikarz zostaje nieoczekiwanie uwikłany w pewną sprawę. Musi odkryć prawdę, a to być może ocali cały świat. Jednak co zrobić, jeśli Pentawerat nigdy nie może zostać zdemaskowany?

W roli głównej Myers, który wciela się w aż osiem różnych postaci – Ken Scarborough, Anthony Lansdowne, Rex Smith, Lord Lordington, Bruce Baldwin, Mishu Ivanov, Shep Gordon i Jason Eccleston.

Oprócz Myera w obsadzie są także Ken Jeong, Keegan-Michael Key, Debi Mazar, Richard McCabe, Jennifer Saunders, Lydia West, a za narratora robi Jeremy Irons.

pentaverate poster
fot. netflix

Premiera komedii 5 maja 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale psychologiczne Netflixa - na drodze do zrozumienia

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.