Pełny zwiastun serialu Taylora Sheridana ”1923”

}

Data: 28 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ prezentuje pełny zwiastun serialu 1923. To prequel Yellowstone, za który również odpowiada Taylor Sheridan.

Wideo prezentuje aktorów wcielających się w głównych bohaterów – Harrisona Forda i Helen Mirren, którzy przewodzą rodzinie Dutton w trudnym okresie ich życia. Podobnie jak oryginalna seria Yellowstone, spin-off ten koncentruje się na ochronie rodziny i rancza przed zagrażającymi osobami z zewnątrz. Jacob i Cara zrobią wszystko, aby zachować rodzinne dziedzictwo.

Akcja 1923 osadzona będzie jak wskazuje tytuł w XX wieku. Duttonowie niedługo po zakończeniu I wojny światowej będą musieli zmierzyć się z początkiem prohibicji, historyczną suszą, szerzącym się bezprawiem i nasilającymi się kradzieżami bydła, a to wszystko w okresie Wielkiego Kryzysu.

Do Forda i Mirren dołączają Brandon Sklenar, Darren Mann, Michelle Randolph, James Badge Dale, Marley Shelton, Brian Geraghty, Aminah Nieves, Julia Schlaepfer i Jerome Flynn.

Premiera serialu 1923 już 18 grudnia.

Źrodło: Paramount+

ZOBACZ TEŻ  Dwie powieści Igora Brejdyganta zostaną zaadaptowane na serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.