Pełny zwiastun serialu Severance od Apple TV+

}

Data: 20 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak daleko posunąłbyś się, aby osiągnąć idealną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Na to pytanie postara się odpowiedzieć serial Severance od Apple TV+.

Główny bohater to Mark Scout, w którego wciela się Adam Scott. Pracuje on w tajemniczej korporacji Lumon Industries, która stara się całkowicie rozdzielić życie prywatne swoich pracowników od ich pracy. Mark decyduje się wziąć udział w eksperymencie, który umożliwi mu odseparowanie wspomnień. W pracy nie będzie pamiętał życia prywatnego, a w domu tego co robił w pracy. Ta specyficzna równowaga między życiem zawodowym a osobistym może wydawać się naprawdę przydatna. Jednak do czasu. Gdy Mark znajduje się w centrum pewnej tajemnicy, aby ją rozwiązać będzie musiał skonfrontować się z prawdziwą naturą swojej pracy i sobą samym.

Za reżyserię i produkcję serialu odpowiada Ben Stiller. Zobaczymy go także na ekranie. W projekt zaangażowany jest także Dan Erickson. W obsadzie oprócz Scotta znajdują się także m.in. Patricia Arquette, John Turturro, Britt Lower, Zach Cherry, Dichen Lachman i Christopher Walken.

Premiera serialu 18 lutego 2022 roku. W ten dzień w serwisie pojawią się dwa pierwsze odcinki. Kolejne co tydzień.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Biała księżniczka - przebiegła królowa, rywalizujący teściowie i król uwikłany w sieć intryg

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.