Pełny zwiastun serialu Pozłacany wiek od HBO

}

Data: 14 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało pełny zwiastun swojego nowego serialu dramatycznego Pozłacany wiek. Jego światowa premiera już 24 stycznia 2022 roku. W naszym kraju zadebiutuje dzień później na HBO GO.

Produkcja ta rozgrywać będzie się w amerykańskim czasie wielkich fortun. Amerykański pozłacany wiek był okresem ogromnych przemian gospodarczych i idących za nimi konfliktów, tworzących się między tymi, którzy woleli stare, sprawdzone podejściem a zwolennikami zupełnie nowych systemów i rozwiązań.

Akcja serialu HBO Pozłacany wiek rozpoczyna na tle tej transformacji, w 1882 roku, gdy po śmierci ojca młoda Brook (Louisa Jacobson) przeprowadza się z rolniczej Pensylwanii do Nowego Jorku, aby tam zamieszkać z bogatymi ciotkami Agnes van Rhijn (Christine Baranski) oraz Adą Brook (Cynthia Nixon). Spędzając czas w towarzystwie Peggy Scott (Denée Benton), początkującej pisarki, która szuka pretekstu, aby zacząć wszystko od nowa, Marian przypadkowo zostaje uwikłana konflikt między jedną z ciotek, dziedziczką starej fortuny, a jej bogatymi sąsiadami – bezwzględnym potentatem kolejowym i jego ambitną żoną – Georgem (Morgan Spector) i Berthą Russellami (Carrie Coon). Czy w świecie stojącym u progu nowoczesności Marian dostosuje się do obowiązujących reguł społecznych, czy będzie jednak szukać swojej własnej drogi?

Twórcą i jednym z producentów serialu jest Julian Fellowes, człowiek odpowiedzialny za doskonały serial Downton Abbey. Fellowes napisał scenariusz Pozłacanego wieku wraz z Sonją Warfield. Serial jest koprodukcją HBO i Universal Television.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Biały Lotos – nowy serial komediowy HBO autorstwa Mike’a White’a

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.