Pełny zwiastun serialu Candy od Hulu

}

Data: 14 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu opublikowała pełny zwiastun limitowanego, opartego na prawdziwych wydarzeniach kryminalnego serialu Candy, w którym to Jessica Biel wciela się w tytułową rolę.

Serial Candy opowiada historię morderczyni, która zabiła siekierą swoją przyjaciółkę Betty. Akcja rozgrywa się w 1980 roku. Candy z pozoru miała naprawdę dobre życie – wraz z swoim mężem, Betty i jej mężem Alanem należała do społeczności lokalnego kościoła. Wdała się jednak w romans z mężem Betty, a gdy ta dowiedziała się prawdy, Candy sięgnęła po siekierę. Do tego czynu pchnęła ją także chęć wolności. Candy wbrew pozorom wcale nie czuła się szczęśliwa, zbyt mocno odczuwała na sobie presję konformizmu, co nie pozwalało jej być sobą.

W rolach głównych oprócz Biel występują Melanie Lynskey jako Betty Gore, Pablo Schreiber jako Alan Gore i Timothy Simons jak Pat Montgomery. Scenariusz Candy napisała Robin Veith, a pilotażowy odcinek wyreżyserował Michael Uppendahl.

Premiera serialu Candy zaplanowana jest na 9 maja. Produkcja będzie debiutować co dzień z jednym odcinkiem, aż do 13 maja.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Młody Zygmunt Freud w pogoni za mordercą. Nowa kryminalna seria Netflixa.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.