Pełny zwiastun animowanego serialu Marvela Hit-Monkey

}

Data: 19 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Hulu powstała kolejna produkcja oparta o postać z komików Marvela. Tym razem swój serial otrzymała małpka zwana Hit-Monkey.

Serial Hit-Monkey przeznaczony jest dla widzów dorosłych. Opowie o zemście pewnej śnieżnej małpy, która tropi ludzi odpowiedzialnych za rzeź jego plemienia. Z pomocą ducha byłego zabójcy imieniem Bryce, małpka staje się zabójcą zabójców. Ma jednak lekki problem z nieopanowaną wściekłością. Pomaga jej w tym Bryce, który staje się sumieniem małpki, która nagle musi nauczyć się poruszać pomiędzy swoją z dobrą naturą, a złymi uczynkami, które zmuszona jest popełniać.

Hit-Monkey składa się z dziesięciu odcinków. Głosu animowanym bohaterom użyczyli: Fred Tatasciore jako małpka, Jason Sudeikis jako Bryce, George Takei jako Shinji, Olivia Munn jako Akiko, Ally Maki jako Haruka i Nobi Nakanishi jako Ito. Za serial odpowiadają Josh Gordon i Will Speck

Postać Hit-Monkey stworzyli Daniel Way i Dalibor Talajić. Premiera serialu już 17 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things sezon 3. - nowa zapowiedź oraz plakaty z bohaterami!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.