Pełny zwiastun 2. sezonu serialu ”Wikingowie: Walhalla”. Marcin Dorociński jako król

}

Data: 14 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Legendarni wikingowie z łowców zmieniają się w zwierzynę. Teraz pozostaje im wykazać się ambicją i odwagą w krainach odległych od fiordów Skandynawii. Zobacz jak prezentują się oni na pełnym zwiastunie drugiego sezonu serialu Wikingowie: Walhalla. W roli króla Jarosława Mądrego, polski aktor Marcin Dorociński.

Serial Wikingowie: Walhalla opowiada o bohaterskich przygodach najsłynniejszych wikingów – wielkiego odkrywcy Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Starzy i nowi wrogowie czekają na Freydis, Leifa i Haralda, którzy ruszają w najodleglejsze zakątki świata w poszukiwaniu władzy i nowych krain do podbicia.

Epicka saga Wikingowie: Walhalla wróci na Netflix już 12 stycznia 2023 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Pierwsze zabójstwo – serial anulowany przez Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.