Pełny zwiastun 2. sezonu Białego Lotosu

}

Data: 6 października 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO zaprezentowało zwiastun drugiego sezonu pokochanego przez widzów i krytyków serialu dramatyczno-satyrycznego Biały Lotos.

Fabuła drugiej serii będzie podobna do tej z pierwszej. Akcja jednak rozegra się w innym hotelu o tej samej nazwie znajdującym się nie na Hawajach, a na Sycylii. Poznamy również zupełnie nowych kuracjuszy.

Poniższy zwiastun ukazuje nam pobieżnie pierwsze problemy z jakimi zmierzą się charakterni goście ”Białego Lotosu”. Wideo potwierdza także, iż do roli Tanyi McQuoid powraca Jennifer Coolidge.

W pensjonariuszy wcielą się m.in. F. Murray Abraham, Adam DiMarco, Beatrice Grannò, Meghann Fahy, Jon Gries, Tom Hollander, Sabrina Impacciatore, Michael Imperioli, Theo James, Aubrey Plaza, Haley Lu Richardson, Will Sharpe, Simona Tabasco i Leo Woodall.

Premiera 30 października.

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  Bajer z Bel-Air - serial z Willem Smithem już dostępny w HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.