Pełniejsza chata – Netflix może anulować serial po 4. sezonie

17 października 2018 | Newsy

j

Choć włodarze Netflixa nie potwierdzili tych informacji, możliwe, że serial Pełniejsza chata zostanie anulowany po zakończeniu 4. sezonu.

Cała sytuacja może mieć związek ze zwolnieniem showrunnera Jeffa Franklina wcześniej w tym roku. Towarzyszył temu mały skandal obyczajowy, który może zadecydować o zakończeniu prac nad serialem.

Pełniejsza chata to sequel popularnej na przełomie lat 80. i 90. Pełnej chaty.

Źródło: TV Line

ZOBACZ TEŻ  Pełniejsza chata sezon 5. bez Lori Loughlin!

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Obejrzałam 3 sezony, tak dla rozluźnienia, potem przeczytałam, że czwarty sezon będzie produkowany przez kogoś innego. To skoro już zmieniają tę osobę, to szkoda by było to zakończyć po jednym teście 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram