Pełna zapowiedź 2. sezonu Bridgertonów

}

Data: 10 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Co się dzieje, gdy poczucie obowiązku kłóci się z głosem serca? Bez dwóch zdań to materiał na niemały skandal. Zobacz udostępnioną przez Netflix pełną zapowiedź 2. sezonu pokochanego przez widzów serialu Bridgertonowie.

Obowiązek spotyka pożądanie i skandale, gdy wicehrabia Anthony Bridgerton postanawia się ożenić i odnajduje godną przeciwniczkę w zawziętej siostrze swojej wybranki.

Anthony ma niemożliwe do spełnienia wymogi od swojej przyszłej kandydatki na żonę, dlatego poszukiwania jej kończą się fiaskiem. Do czasu. Gdy z Indii przyjeżdżają Kate i jej młodsza siostra Edwina, Anthony pragnie zdobyć drugą kobietę. Kate odkrywa jednak jego prawdziwe intencje. Mężczyźnie wcale nie zależy na prawdziwej miłości, a utrzymaniu rodzinnego nazwiska. Kate postanawia więc nie dopuścić do związku Edwiny i Anthony’ego. Jednak próby te coraz bardziej ją samą zbliżają do mężczyzny, co dość mocno komplikuje sprawy. Featheringtonowie witają nowego spadkobiercę swojej posiadłości, Penelope zaś nadal bryluje zachowując dla siebie swój największy sekret.

Premiera nowych epizodów serialu Bridgertonowie już 25 marca 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Legend of Zelda - czy powstanie adaptacja od twórcy Castlevanii?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.