Pearson – spin-off serialu W garniturach zamknięty!

4 listopada 2019 | Newsy

Stacja USA Network zdecydowała się skasować serial Pearson, będący spin-off’em popularnego W garniturach. Decyzja zapadła po emisji pierwszego sezonu, który otrzymał słabe recenzje i był jedną z najsłabiej oglądanych produkcji tej stacji.

Pearson opowiadał o prawniczce Jessice Pearson, która próbuje odnaleźć się w brudnym świecie chicagowskiej polityki. W tej roli ponownie mogliśmy podziwiać Ginę Tores. Nagłe zamknięcie serialu pozostawiło wiele niedokończonych wątków.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – Max Beesley jako Geralt z Rivii – casting

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram