w

Peaky Blinders dobiega końca – sezon 6. będzie ostatnim

peaky blinders e1610989534164

Właśnie rozpoczęły się prace na planie szóstego sezonu serialu Peaky Blinders, a już płyną z niego niedobre informacje. Okazuje się, że sezon ten będzie finałowym. Takie informacje podał Steven Knight, twórca serialu.

Decyzja ta podjęta została prawdopodobnie z powodu panującej pandemii, która pokrzyżowała plany twórców. Zdjęcia do szóstej serii rozpocząć miały się prawie rok temu, a jest to możliwe dopiero teraz, a i tak w reżimie sanitarnym, co znacząco utrudnia pracę.

Peaky powraca z hukiem. Po wymuszonym opóźnieniu produkcji z powodu pandemii, nasza rodzina jest w skrajnym niebezpieczeństwie, a stawka nigdy nie była wyższa. Wierzymy, że będzie to najlepsza seria ze wszystkich i jesteśmy pewni, że fani ją pokochają. Podczas gdy serial dobiega końca, historia ta toczyć będzie się dalej, ale w innej formie. – powiedział Knight w swoim oświadczeniu

Akcja tego kryminalnego serialu toczy się na ulicach Birmingham. Główny bohater to Tommy Shelby, który należy do wpływowej gangsterskiej rodziny.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

hi res cb6506052b95d54c0bf8dc279d06443a crop north

Young Rock – zobaczcie zwiastun serialu o młodości aktora o pseudonimie The Rock

master of none e1610995288752

Specjalista od niczego powróci z 3. sezonem