Peacock kasuje serial ”Vampire Academy”

}

Data: 23 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Realizowany dla Peacock przez Julie Plec serial Vampire Academy niestety, ale nie doczeka się kolejnego sezonu. Platforma postanowiła go skasować po emisji pierwszej serii.

Produkcja zadebiutowała we wrześniu 2022 roku. Według doniesień zagranicznych mediów powodem jej kasacji była zbyt niska oglądalność. Nie pomogły nawet dobre opinie od widzów i krytyków. Słaba oglądalność równa się brak opłacalności, niestety…

W szkole imienia świętego Władimira wampiry czystej krwi – moroje – uczą się posługiwać swoimi nadnaturalnymi darami, a mieszańce – dampiry – szkolą się na ich opiekunów i oddanych strażników. Posępne mury kryją jednak więcej mrocznych tajemnic, niż można by podejrzewać. Lissie Dragomir, morojce ze szlachetnego rodu, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy dampirka Rose, połączona z nią telepatyczną więzią, zdoła ochronić przyjaciółkę?

Vampire Academy nie podzielił więc losu doskonałych i bijących rekordy popularności Pamiętników wampirów czy The Originals. Za obie te produkcję również odpowiadała Plec.

Źródło: Bloody Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Krypton sezon 2. – dwa nowe plakaty promocyjne!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.