Peacock anuluje serial The Lost Symbol

}

Data: 27 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial, z którym platforma Peacock wiązała wielkie nadzieje, stał się klapą. Po emisji pełnego pierwszego sezonu zdecydowano o anulowaniu serii.

The Lost Symbol to adaptacja trzeciej z kolei powieście Dana Browna – Zaginiony symbol. Serial skupia się na latach młodości znanego specjalisty od symboli Roberta Langdona. Peter Solomon, przyjaciel Langdona, zaprasza go do Waszyngtonu w celu wygłoszenia wykładu dla zebranych na Kapitolu. Jednak po przybyciu na miejsce Langdon odkrywa, że Solomon został porwany, a on sam wpada w zastawioną pułapkę. Dochodząc do prawdy odkryje przerażający spisek, który musi udaremnić, jednocześnie starając się uratować swojego mentora.

W roli Roberta Langdona Ashley Zukerman. Obsadę uzupełniają Valorie Curry, Sumalee Montano, Rick Gonzalez, Eddie Izzard i Beau Knapp.

Podobno już wcześniej myślano o nie przedłużaniu produkcji, bowiem pierwszy sezon w całości przedstawił w serialu historię z powieści, a więc kontynuacja logicznie myśląc nie jest potrzebna. Gdyby jednak serial otrzymał świetne recenzje i miał dużą oglądalność, platforma możliwe, iż zmieniłaby zdanie, jak często w takich przypadkach bywa.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Lost Symbol – Peacock ogłasza datę premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.