Peacemaker kończy produkcję

}

Data: 14 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

James Gunn w swoich mediach społecznościowych poinformował o końcu prac na planie serialu Peacemaker, będącego spin-offem filmu Legion samobójców.

Zdjęcia trwały 131 dni. Gunn w swoim wpisie wyraził wdzięczność i uznanie dla obsady i ekipy za ich zaangażowanie i ciężką pracę nad projektem.

Serial opowie o tytułowym złoczyńcy, który aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed niczym, nie ważne ile ludzi będzie musiało zginąć. A co najciekawsze jego celem jest… pokój na świecie. Dalsze szczegóły fabularne trzymane są w ścisłej tajemnicy.

W Peacemakera wciela się John Cena. W pozostałej obsadzie znajdują się Steve Agee jako John Economos, Danielle Brooks jako Leota Adebayo, Robert Patrick jako Auggie Smith, Jennifer Holland jako Emilia Harcourt, Freddie Stroma jako Vigilante/Adrian Chase oraz Chukwudi Iwuji jako Clemson Murn, a także Lochlyn Munro, Annie Chang, Christoper Heyerdahl, Elizabeth Faith Ludlow, Rizwan Manji, Nhut Le, Aison Araya i Lenny Jacobson.

Pierwszy sezon serialu Peacemaker składać ma się z ośmiu odcinków, a jego premiera planowana jest na styczeń 2022 roku. Produkcja powstaje dla HBO Max.

Postać Peacemakera wprowadzona zostanie do produkcji DC w filmie The Suicide Squad, którego kinowa premiera odbędzie się już na początku sierpnia. Odpowiada za niego oczywiście James Gunn.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Queer as folk - będzie nowa wersja

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.