Peacemaker – Bane nie będzie antagonistą 2. serii

}

Data: 22 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

James Gunn pracuje nad scenariuszami drugiego sezonu serialu Peacemaker, który niedawno dostał odnowienie od HBO Max. W sieci zaraz po tej informacji pojawiły się plotki, jakoby w drugiej serii wystąpić miał znany z komiksów DC o Batmanie – Bane.

Gunn zdementował te plotki. Zaprzeczył jakoby Bane miał być jednym z antagonistów drugiej serii. Napisał również, że wciąż pracuje nad fabułą kontynuacji i jej szczegóły zna tylko on sam, nikt poza nim nic nie wie o projekcie.

Oto jego wpis z Twittera:

Peacemaker to spin-off filmu Gunna Legion samobójców: The Suicide Squad. Opowiada o tytułowym złoczyńcy (w tej roli John Cena), który aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed niczym, nie ważne ile ludzi będzie musiało zginąć. A co najciekawsze jego celem jest… pokój na świecie. Rząd USA zaciągnął go do tajnej grupy zadaniowej, która ma za zadanie unicestwić poważne zagrożenie stanowiące niebezpieczeństwo dla amerykańskich obywateli.

Serial zadebiutował 13 stycznia tego roku. Jego pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków. W Polsce obejrzymy go od 8 marca, bowiem wtedy w naszym kraju zadebiutuje platforma HBO Max.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Wynonna Earp – zwiastun nadchodzącego finału serii!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.