PBS kasuje kreskówkę Artur po 25 sezonach!

29 lipca 2021 | Newsy

Uwielbiana przez dzieci długo działająca kreskówka Artur została skasowana. Decyzję taką po 25 latach podjęła stacja PBS.

Serial opowiada o przygodach mrównika imieniem Artur, który mieszka wraz z rodzicami i młodszą siostrą w mieście wesołych zwierzaków. Po zajęciach Artur, Binky, Buster, Francine i D.W. wyruszają na detektywistyczne wyprawy, szukając odpowiedzi na pytania.

Fabuła tej kreskówki opiera się na serii książek dla dzieci autorstwa Marca Browna.

Swoj smutek z tej decyzji wyraziła Kathy Waugh, która odpowiedzialna jest za scenariusz.

Artur nie jest już w produkcji. Myślę, że popełnili błąd i Artur powinien wrócić. Wiem, że nie jestem osamotniona w tym myśleniu. Nie zwracam zbytniej uwagi na oceny, więc nie wiem czy decyzja ta podjęta została pod ich wpływem czy po prostu uznano, że czas na emeryturę. Dla mnie serial ten miał zielone światło na wieczność.

Ostatni, 25 sezon serialu zadebiutuje zimą 2022 roku.

W Polsce serial emitowany jest na kanale Polsat JimJam.

Źródło: EW

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron sezon 8. – całkowicie zimowy plakat i zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram