Paul Sun-Hyung Lee dołącza do obsady Avatar: The Last Airbender

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 17 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Po niedawnym ogłoszeniu castingu na rolę Lorda Ozaia, w rolę którego wcieli się David Dae Kim, nadeszłą pora, by obsadzić rolę jego brata. Uwielbianego przez fanów wujka Iroha zagra Paul Sun-Hyung Lee.

Wujek Iroh jest emerytowanym generałem Narodu Ognia oraz opiekunem i mentorem swojego kapryśnego siostrzeńca, księcia Zuko. Towarzyszy mu w pogoni za avatarem Aangiem i zawsze służy dobrą radą i pomocną dłonią, łagodząc przy tym obyczaje Zuko.

Do obsady serialu dołaczyli również Lim Kay Siu (Straż nocna) i Ken Leung (Przemysł) w rolach mnicha Gyatso oraz dowódcy Narodu Ognia Zhao. Gyatso jest opiekunem i ojcowską figurą dla avatara Aanga, podczas gdy Zhao jest ambitnym oficerem wojskowym, który dla avatara i jego przyjaciół stanowi poważne zagrożenie.

Ponadto Netflix potwierdził również, że produkcja Avatar: The Last Airbender oficjalnie rozpoczęła się w Vancouver. Zdjęcia odbywają się w nowym obiekcie, wybudowanym specjalnie na potrzebę rozpoczęcia nagrań. W budynku wykorzystany zostanie jeden z największych wolumenów wirtualnej produkcji w Ameryce Północnej, obejmie 23 000 stóp kwadratowych powierzchni scenicznej i ponad 3000 paneli LED.

„Cieszymy się, że możemy rozpocząć produkcję tego niesamowitego projektu i jesteśmy szczególnie podekscytowani współpracą z inżynierami technologii w PXO, aby stworzyć cudowny świat ATLA przy użyciu najbardziej zaawansowanych technik dostępnych dla filmowców na całym świecie” – powiedział showrunner Avatar: The Last Airbender, Albert Kim.

ZOBACZ TEŻ  5 najlepszych seriali 2017 roku według Marceliny

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze