”Pati” – oto nadchodzi spin-off serialu ”Skazana”

}

Data: 7 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Już w przyszłym roku w serwisie Player.pl zadebiutuje spin-off serialu Skazana. Produkcja otrzymała tytuł Pati.

Pati opowie historię Patrycji Cichy z czasów zanim trafiła ona do więzienia. W tytułowej roli zobaczymy Aleksandrę Adamską.

Pati to koleżanka Alicji Mazur spod celi. Swoją charyzmą, bezczelnością, poczuciem humoru i niepowtarzalnym stylem bycia podbiła serca widzów Skazanej i Playera. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Wkrótce użytkownicy Playera dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia.

Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na Pati spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter i Magdalena Walach. Premiera 6- odcinkowej produkcji planowana jest na 2023 rok.

Scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu Skazana. Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk, a za zdjęcia Klaudiusz Dwulit.

15 listopada zaś w Playerze zadebiutuje drugi sezon Skazanej. Serial został w tym roku uhonorowany nagrodą Tytanowego Oka w kategorii polska produkcja telewizyjna podczas gali otwierającej tegoroczną edycję PIKE.

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  Dickinson – oficjalna zapowiedź finałowego sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.