Parodia Squid Game w wykonaniu Rami Maleka i Pete Davidsona

}

Data: 19 października 2021

a

Kategorie: Newsy

O serialu Netflixa Squid Game mówi się od miesiąca. Ta produkcja z Korei Południowej stała się wielkim hitem platformy, zajmując pierwsze miejsce na jej liście, jeśli chodzi o oglądalność. Zauważyli ją także twórcy programu Saturday Night Live i nakręcili jej parodię.

W muzycznej parodii wystąpili Rami Malek i Pete Davidson. Nagranie stworzone zostało na potrzeby rozrywkowego programu Saturday Night Live.

Warto przypomnieć, iż Squid Game w przeciągu 28 dni od premiery obejrzało 111 mln kont. Liczba ta jest nowym rekordem platformy. Dotychczasowe pierwsze miejsce należało do serialu Bridgertonowie, którzy nabili oglądalność na poziomie 82 milionów.

Squid Game setki spłukanych graczy dostają zaproszenie do udziału w tajemniczych grach dla dzieci. Z pozoru zadanie wydawałoby się dziecinnie łatwe, bo co trudnego jest w takich grach. Kiedy jednak stawką okazuje się własne życie nic nie jest już takie samo. A zwycięzca otrzymać ma wielką nagrodę – 45,6 miliarda wonów.

Źródło: Youtube

ZOBACZ TEŻ  Sprawdźcie daty premier i logotypy nowych seriali z uniwersum Marvela!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.