Park Jurajski: Obóz kredowy – pierwsza zapowiedź 4. sezonu

}

Data: 11 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź 4. sezonu niezwykle udanej animacji Park Jurajski: Obóz kredowy, za którą odpowiada DreamWorks Animation.

Czwarty sezon przeniesie naszych bohaterów na całkowicie nową wyspę, gdzie spotkają się z nowymi zagrożeniami. Jak widzimy na poniższej zapowiedzi ich oczekiwana ucieczka zakończyła się klapą. Łódź którą płynęli zaatakowana została przez mozozaura i młodzi rozbitkowie wylądowali na całkowicie nieznanej sobie wyspie.

Akcja pierwszego sezonu serialu toczyła się w tym samym planie czasowym, co pierwszy film z serii Jurassic World i opowiadała o grupie sześciorga nastolatków uczestniczących w obiecującym liczne przygody obozie, który znajduje się na przeciwległym brzegu wyspy Isla Nublar. Początkowo zabawa w parku w samym sercu dżungli i bliskie spotkania z dinozaurami zdają się być wspaniałą, niepowtarzalną przygodą. Jednak gdy przypadkowo uwolnione prehistoryczne gady zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować.

Jak potwierdził Scott Kreamer, showrunner produkcji, nowa tajemnicza wyspa jest nowością w uniwersum Jurassic World.

To wyspa wcześniej niewidziana w kanonie jurajskim. Dzieci w zasadzie będą musiały same dowiedzieć się co się do cholery dzieje, jak i publiczność, która do tej pory była z wiedzą przed nimi. – powiedział Kreamer

Premiera 4. sezonu animacji już 3 grudnia 2021 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Park Jurajski: Obóz kredowy – oficjalny zwiastun animacji Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.