Parasite – HBO planuje serialową adaptację nagradzanego filmu

}

Data: 23 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO planuje nakręcić własny Parasite. Produkcja ta ma być serialową adaptacją uznanego południowokoreańskiego filmu w reżyserii Joon-ho Bonga.

Serial Parasite nie będzie jednak przeróbką czy remake’m. Opowie on własną oryginalną historię. Jego akcja rozegra się w tym samym wszechświecie, całościowo produkcja skupi się całkowicie na innych postaciach i innej historii.

Za produkcję dla HBO odpowiedzą twórca oryginalnego filmu i Adam McKay. Bong bierze udział w tym projekcie, bowiem ma nadzieję, iż dzięki serialowi uda mu się rozszerzyć wszechświat Parasite w sposób, który nie był w stanie zrobić tego w filmie.

Parasite to produkcja o dążeniu do bogactwa za wszelką cenę. Poznajemy czwórkę biednych osób, które razem tworzą perfekcyjny plan dojścia do bogactwa. Nie cofną się przed niczym, aby to osiągnąć. Reżyser ukazał jak łatwo przekroczyć cienką granice pomiędzy tym co jeszcze dozwolone, a tym co już zabronione. Okazuje się, że tylko Ci co dążą po trupach do celu są w stanie sięgnąć po wszystko co sobie zaplanowali…

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  American Crime Story: Impeachment – data premiery i plakat 3. sezonu antologii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.