Paramount podaje datę premiery drugiej części 5. sezonu ”Yellowstone”

}

Data: 2 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Po niezwykle intrygującym finale pierwszej części piątego sezonu serialu Yellowstone, widzowie z pewnością nie mogą doczekać się dalszej części. Sieć Paramount nie chcąc trzymać fanów produkcji w niepewności podała przybliżoną datę premiery nowych epizodów.

Powrót serialu planowany jest na lato 2023 roku. Wraz z tą informacją w sieci pojawił się plakat i materiał wideo zapowiadający premierę pozostałych siedmiu odcinków piątej serii.

yellowstone s5 key art

Yellowstone opowiada o rodzinie Duttonów, którzy są właścicielami największego rancza w USA. John Dutton, właściciel farmy żyje w ciągłym strachu, bowiem jego terenami interesują się deweloperzy, Indianie oraz park Yellowstone. Na jego terenach toczy się ciągła walka o ziemskie wpływy.

Serial tworzą Taylor Sheridan i John Linson.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  ''Mayor of Kingstown'' – zwiastun 2. sezonu kryminału z Jeremy Rennerem w roli głównej

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.