Parallels – zwiastun serialu o podróżach w czasie

}

Data: 16 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney+ opublikował zwiastun ciekawego francuskiego dramatu science fiction dla nastoletnich widzów. Produkcja nosi tytuł Parallels i skupi się na podróżach w czasie.

Serial opowiada historię czterech przyjaciół – Bilala, Romane, Samuela i Victora, których życie wywrócone zostaje do góry nogami. Nagłe i tajemnicze zjawisko rozprasza przyjaciół po różnych liniach czasowych. Młodzi zrobią wszystko co w ich mocy, aby zrozumieć co się stało i spróbować wrócić do beztroskiej niewinności swojego poprzedniego życia, tym bardziej, iż trójka z nich przeniosła się do czasów, w których są już dorosłymi ludźmi.

Jak mówi twórca serialu Quoc Dang Tran:

Chcieliśmy opowiedzieć fantastyczną historię o nastolatkach w wieku, w którym odchodzi się już od niewinności, jednak więzy przyjaźni pozostają. Efekty specjalne i spektakularne elementy były dla nas mniej ważne niż emocje i intymność.

Parallels ma odkrywać równoległe światy, ukazywać czasowe paradoksy oraz skupiać się na miłości, więzach i ważnych życiowych wyborach.

W obsadzie znajdują się m.in. Thomas Chomel, Omar Mebrouk, Jules Houplain, Jade Pedri, Naidra Ayadi, Gil Alma, Maxime Bergeron i Victoria Eber.

Premiera tego 6-odcinkowego serialu 23 marca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – zwiastun limitowanego serialu Netflix z Kristen Bell w roli głównej

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.