Papiery na szczęście – premiera wraz z początkiem września!

}

Data: 14 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Na TVN Siedem wraz z początkiem września zawita nowy serial codzienny Papiery na szczęście. Produkcja ta zastąpi obecnie pokazywaną telenowelę – Zakochani po uszy.

Papiery na szczęście emitowane będą od 6 września od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30.

Fabuła serialu opiera się na autorskim pomyśle stacji. Poznamy historię Marty, w tej roli Adriana Kalska, żony znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje dotychczasowe luksusowe życie i zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje Adama (Jakub Sasak). Tych dwoje z czasem zakochuje się w sobie.

Za produkcję odpowiadają twórcy serialu Zakochani po uszy. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserią zajęła się Regina Zawadzka-Bigaj. 

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 9. – teaser produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.