Paper Girls – serial anulowany po 1. sezonie

}

Data: 19 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale adaptacja komiksu Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga Paper girls okazała się klapą. Platforma Amazon Prime Video anulowała ją niecałe dwa miesiące po premierze pierwszego sezonu.

Produkcja określana nawet mianem ”następcy Stranger Things” nie spotkała się z odpowiednim zainteresowaniem widzów. W utrzymaniu serialu przy życiu nie pomogły nawet wysokie opinie krytyków i tych co serial obejrzeli.

Fabuła Paper Girls opowiada o czwórce młodych przyjaciółek, które dorabiają jako roznosicieli gazet. Podczas rutynowego rozwożenia prasy rano po nocy Halloween w 1988 roku nieświadomie trafiają w sam środek konfliktu jaki rozgrywa się pomiędzy frakcjami podróżników w czasie. Tak zostają wysłane w podróż w czasie, której celem jest uratowanie świata. Podróżując między teraźniejszością, przyszłością i przeszłością poznają różne wersje samych siebie i muszą zdecydować czy zaakceptować czy odrzucić swoje przeznaczenie.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj – nowy dokumentalny serial HBO Europe o pewnym morderstwie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.