Paper Girls – pierwsze zdjęcia z serialu Amazona

}

Data: 10 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po prawie dwóch latach od ogłoszenia przez platformę Amazon Prime Video planów dotyczących adaptacji komiksu Paper Girls, otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia z produkcji.

Poniższe fotografie dają nam pierwsze spojrzenie na czwórkę głównych bohaterów – Maca, Riffany, Erin i KJ. Widzimy także dorosłą wersję Erin, w która wciela się Ali Wong.

paper girls 8
paper girls 7
paper girls 6
paper girls 5
paper girls 4
paper girls 3
paper girls 2
paper girls 1

Fabuła Paper Girls opowiada o czwórce młodych przyjaciółek, które dorabiają jako roznosicieli gazet. Podczas rutynowego rozwożenia prasy rano po nocy Halloween w 1988 roku nieświadomie trafiają w sam środek konfliktu jaki rozgrywa się pomiędzy frakcjami podróżników w czasie. Tak zostają wysłane w podróż w czasie, której celem jest uratowanie świata. Podróżując między teraźniejszością, przyszłością i przeszłością poznają różne wersje samych siebie i muszą zdecydować czy zaakceptować czy odrzucić swoje przeznaczenie.

Obsadę prowadzą Camryn Jones jako Tiffany Quilkin, Riley Lai Nelet jako Erin Tieng, Sofia Rosinsky jako Mac Coyle i Fina Strazza jako KJ Brandman. Ali Wong, Nate Corddry i Adina Porter.

Premiera serialu Paper Girls 29 lipca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pierwszy pełny zwiastun The Terminal List

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.