Paper Girls na nowej zapowiedzi od Amazona

}

Data: 6 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon nie ustaje w promocji serialu Paper Girls. Produkcja ta jest adaptacją graficznej powieści Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga.

Fabuła Paper Girls opowiada o czwórce młodych przyjaciółek, które dorabiają jako roznosicieli gazet. Podczas rutynowego rozwożenia prasy rano po nocy Halloween w 1988 roku nieświadomie trafiają w sam środek konfliktu jaki rozgrywa się pomiędzy frakcjami podróżników w czasie. Tak zostają wysłane w podróż w czasie, której celem jest uratowanie świata. Podróżując między teraźniejszością, przyszłością i przeszłością poznają różne wersje samych siebie i muszą zdecydować czy zaakceptować czy odrzucić swoje przeznaczenie.

Obsadę prowadzą Camryn Jones jako Tiffany Quilkin, Riley Lai Nelet jako Erin Tieng, Sofia Rosinsky jako Mac Coyle i Fina Strazza jako KJ Brandman. Ali Wong, Nate Corddry i Adina Porter.

Premiera serialu Paper Girls 29 lipca. Produkują go Amazon Studios we współpracy z Legendary Television.

Jak podoba się Wam zwiastun? Jest tu może ktoś kto czytał komiks i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Źródło: Amazon

ZOBACZ TEŻ  Pierwsza zapowiedź serialu The Terminal List z Chrisem Prattem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.