Paper Girls – Amazon stworzy ekranizację tego komiksu!

}

Data: 12 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Paper Girls to amerykańska seria komiksowa Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga. Fabularnie przypomina troszeczkę Stranger Things i platforma dzięki temu liczy na sukces tej produkcji.

Głównymi bohaterkami są cztery 12-letnie dziewczynki – Erin, MacKenzie, KJ i Tiffany, które dorabiają sobie do kieszonkowego rozwożąc gazety. Pewnego dnia stają się świadkami nadprzyrodzonych rzeczy. Ich miasteczko atakuje tajemnicza siła z przyszłości. Odkrywają także możliwość przenoszenia się w czasie. Akcja rozgrywa się w Cleveland, na fikcyjnym przedmieściu Stony Stream.

Showrunnerem i scenarzystą produkcji został Stephany Folsom. Jak na razie nie wiadomo kto zostanie osadzony w głównych rolach i jaka jest planowana data premiery serialu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Plemiona Europy – nowy serial od twórców Dark

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.