w

Paper Girls – Amazon stworzy ekranizację tego komiksu!

0 0 productgfx 8c7323d36a979469451f1a4842834143
comingsoon

Paper Girls to amerykańska seria komiksowa Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga. Fabularnie przypomina troszeczkę Stranger Things i platforma dzięki temu liczy na sukces tej produkcji.

Głównymi bohaterkami są cztery 12-letnie dziewczynki – Erin, MacKenzie, KJ i Tiffany, które dorabiają sobie do kieszonkowego rozwożąc gazety. Pewnego dnia stają się świadkami nadprzyrodzonych rzeczy. Ich miasteczko atakuje tajemnicza siła z przyszłości. Odkrywają także możliwość przenoszenia się w czasie. Akcja rozgrywa się w Cleveland, na fikcyjnym przedmieściu Stony Stream.

Showrunnerem i scenarzystą produkcji został Stephany Folsom. Jak na razie nie wiadomo kto zostanie osadzony w głównych rolach i jaka jest planowana data premiery serialu.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the walking dead season 8 comic con rick lincoln negan morgan 1200x707 logo 1 150x150

Spin-off The Walking Dead – do obsady dołącza trójka aktorów!

euphoria 650x365 150x150

Euphoria – powstanie drugi sezon serialu!