Pan i Pani Smith – Phoebe Waller-Bridge rezygnuje z tytułowej roli

7 września 2021 | Newsy

Pamiętacie film Pan i Pani Smith z 2005 roku, gdzie w parę płatnych zabójców pracujących w konkurencyjnych firmach wcielili się Brad Pitt i Angelina Jolie? Amazon na jego podstawie kręci serial. Już jakiś czas temu wybrano dwójkę aktorów, którzy wcieliliby się w tytułowe małżeństwo. Teraz jednak w duecie tym zaszły znaczne zmiany.

Z roli zrezygnowała aktorka Phoebe Waller-Bridge, której partnerować miał Donald Glover. Powodem takiej decyzji są różnice twórcze na serię. Waller-Bridge miała zupełnie inną wizję na serial i swoją bohaterkę, niż Glover. Jej rola zostanie teraz przekształcona i zaczną się poszukiwania nowej aktorki do roli pani Smith.

Obecnie projekt jest na etapie pisania scenariuszy. Prace na planie rozpocząć mają się w przyszłym roku. Planowana data premiery przypada na koniec 2022 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Amazon pracuje nad serialem o Pani i Panu Smith

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram