Pan i Pani Smith – Phoebe Waller-Bridge rezygnuje z tytułowej roli

}

Data: 7 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Pamiętacie film Pan i Pani Smith z 2005 roku, gdzie w parę płatnych zabójców pracujących w konkurencyjnych firmach wcielili się Brad Pitt i Angelina Jolie? Amazon na jego podstawie kręci serial. Już jakiś czas temu wybrano dwójkę aktorów, którzy wcieliliby się w tytułowe małżeństwo. Teraz jednak w duecie tym zaszły znaczne zmiany.

Z roli zrezygnowała aktorka Phoebe Waller-Bridge, której partnerować miał Donald Glover. Powodem takiej decyzji są różnice twórcze na serię. Waller-Bridge miała zupełnie inną wizję na serial i swoją bohaterkę, niż Glover. Jej rola zostanie teraz przekształcona i zaczną się poszukiwania nowej aktorki do roli pani Smith.

Obecnie projekt jest na etapie pisania scenariuszy. Prace na planie rozpocząć mają się w przyszłym roku. Planowana data premiery przypada na koniec 2022 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Amazon pracuje nad serialem o Pani i Panu Smith

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.