Pan Corman – serial Apple TV+ anulowany po jednym sezonie

}

Data: 5 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ postanowiła nie przedłużać swojego nowego komediodramatu Pan Corman na drugi sezon. Produkcja właśnie zakończyła swoją emisję. Ostatni, dziesiąty odcinek pierwszej serii zadebiutował w ubiegły piątek.

Pan Corman pomimo iż zebrał dobre recenzje to nie przyciągnął przed ekrany wystarczającej liczby widzów.

Za serial odpowiada Joseph Gordon-Levitt, który wcielił się także w główną rolę. Był to pierwszy tak duży projekt tego aktora, który do tej pory pojawiał się raczej jako postać drugoplanowa w licznych serialach i filmach telewizyjnych.

Pan Corman opowiada o życiu tytułowego bohatera, który w sercu jest artystą, ale w prawdziwym życiu coś mu nie wyszło… Jego muzyczna kariera się skończyła, uczy teraz w szkole, stracił narzeczoną i zamieszkał z kumplem z liceum Victorem. Wie, że ma wiele powodów do radości i wdzięczności, ale mimo to zmaga się z niepokojem, samotnością i podejrzeniem, że zawiódł jako osoba. To mroczny i zarazem zabawny dramat będący metaforą współczesnego pokolenia 30-latków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  She-Hulk – pierwsze zza kulisowe zdjęcia!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.