Pam & Tommy kończy prace na planie!

}

Data: 2 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Pam & Tommy, który powstaje dla platformy Hulu oficjalnie zakończył swoją produkcję. Informację o tym znaleźć możemy na Twitterze, a aktorka Lily James, która wciela się w Pamelę Anderson z tej okazji udostępniła w sieci kilka zdjęć z serialu.

Poniżej możecie zapoznać się z tymi materiałami.

Serial Pam & Tommy skupia się na jednej z najsłynniejszych par amerykańskiej popkultury. Mowa o związku aktorki Pameli Anderson i perkusisty Tommy’ego Lee. Para ta swego czasu zasłynęła pewną seks taśmą, która ujrzała światło dzienne.

Produkcja nie ma skupić się głównie na samej taśmie, lecz na jej roli w dalszej relacji Pameli i Tommy’ego. Zobaczymy jak to wydarzenie (upublicznienie kasety) wpłynęło na związek gwiazdorskiej pary, który zalegalizowali zaledwie niecały tydzień od pierwszego spotkania.

Serial Pam & Tommy składa się z ośmiu odcinków. W rolach głównych występują Sebastian Stan i Lily James. Data premiery produkcji nie została jeszcze ustalona.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron, Watchmen i inne produkcje na nowym materiale promocyjnym od HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.