Przeczytano:

Pacific Rim: The Black z odnowieniem na 2 sezon

02 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nowa animacja od Netflixa, która należy do świata Pacific Rim otrzymała właśnie odnowienie na drugi sezon. Włodarze platformy podjęli taką decyzję zaledwie miesiąc od premiery.

Gdy Australię opanowały kaiju, przerażających potworów można się tam spodziewać na każdym kroku. Nastoletnie rodzeństwo — Taylor i Hayley — wkrótce przekonuje się jednak, że to, co najstraszniejsze, przybiera formy niespodziewane. Dawno temu, kiedy kaiju wynurzały się z oceanu, wychodziły im naprzeciw gigantyczne roboty jaegery, skonstruowane do odpierania ich ataków. Jednak ten czas już minął. Australia uległa w końcu inwazji kaiju, co doprowadziło do ewakuacji całego kontynentu. Pozostawione samo sobie nastoletnie rodzeństwo siada za sterami zdezelowanego jaegera, by odnaleźć zaginionych rodziców i przetrwać we wrogim świecie.

Pierwszy sezon Pacific Rim: The Black kończy się w momencie, gdy rodzeństwo odkrywa Jaegera Hunter Vertigo oraz mroczną historię Mei. Niewiele wiadomo także o tożsamości chłopca Kaiju, być może jest on przedstawicielem obcej rasy zwanej jako Prekursorzy. W finale sezonu tajemnicza kobieta deklaruje, że chłopiec ten może być Mesjaszem Kaiju. Zapewne drugi sezon wiele nam rozjaśni w tych kwestiach.

Data premiery 2 sezonu animacji Pacific Rim: The Black nie została jeszcze podana, ale prawdopodobnie możemy spodziewać się jej na początku przyszłego roku.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również