Pacific Rim: The Black z odnowieniem na 2 sezon

2 kwietnia 2021 | Newsy

Nowa animacja od Netflixa, która należy do świata Pacific Rim otrzymała właśnie odnowienie na drugi sezon. Włodarze platformy podjęli taką decyzję zaledwie miesiąc od premiery.

Gdy Australię opanowały kaiju, przerażających potworów można się tam spodziewać na każdym kroku. Nastoletnie rodzeństwo — Taylor i Hayley — wkrótce przekonuje się jednak, że to, co najstraszniejsze, przybiera formy niespodziewane. Dawno temu, kiedy kaiju wynurzały się z oceanu, wychodziły im naprzeciw gigantyczne roboty jaegery, skonstruowane do odpierania ich ataków. Jednak ten czas już minął. Australia uległa w końcu inwazji kaiju, co doprowadziło do ewakuacji całego kontynentu. Pozostawione samo sobie nastoletnie rodzeństwo siada za sterami zdezelowanego jaegera, by odnaleźć zaginionych rodziców i przetrwać we wrogim świecie.

Pierwszy sezon Pacific Rim: The Black kończy się w momencie, gdy rodzeństwo odkrywa Jaegera Hunter Vertigo oraz mroczną historię Mei. Niewiele wiadomo także o tożsamości chłopca Kaiju, być może jest on przedstawicielem obcej rasy zwanej jako Prekursorzy. W finale sezonu tajemnicza kobieta deklaruje, że chłopiec ten może być Mesjaszem Kaiju. Zapewne drugi sezon wiele nam rozjaśni w tych kwestiach.

Data premiery 2 sezonu animacji Pacific Rim: The Black nie została jeszcze podana, ale prawdopodobnie możemy spodziewać się jej na początku przyszłego roku.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Y: The Last Man – nowa zapowiedź ukazująca wielkość apokalipsy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram