Ozark sezon 4. – zwiastun 1. części

}

Data: 7 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zwiastun pierwszej części czwartego finałowego sezonu serialu Ozark. Nikt nie wyjdzie na czysto.

Wolność od kartelu wydaje się być na wyciągniecie ręki, jednak słabnące więzi rodzinne mogą doprowadzić do ostatecznej zguby Byrde’ów.

Serial opowiada o rodzinie, która zostaje zmuszona do porzucenia obecnego życia w Chicago i przeprowadzenia się do wakacyjnego kurortu. Martin “Marty” Byrde jest doradcą finansowym, mieszkającym w Naperville koło Chicago z żoną Wendy, córką Charlotte i synem Jonahem. Wraz z przyjacielem Bruce’em Liddellem prowadzi biuro finansowe, a ich głównym klientem jest Camino Del Rio – szef jednego z meksykańskich karteli narkotykowych, dla którego główny bohater pierze pieniądze.

Po kilku latach jak dotąd owocnej współpracy Del Rio odkrywa, że został oszukany przez Liddella na kwotę 8 milionów dolarów. Marty, który mając broń przyłożoną praktycznie do skroni, na poczekaniu przekonuje swojego oprawcę, by jednak go nie zabijał. W konsekwencji następujących po tym fakcie zdarzeń, Byrdowie muszą przeprowadzić się do Osage Beach – wypoczynkowej miejscowości na wyżynie Ozark, gdzie w ciągu pięciu lat Martin ma wyprać dla meksykańskiego kartelu miliony dolarów. Po zamieszkaniu w kurorcie nad jeziorem Ozarks w stanie Missouri Byrde uświadamia sobie, że nie jest jedynym, który prowadzi tam nielegalną działalność, a jego pojawienie się nie jest na rękę wszystkim miejscowym.

W trzecim sezonie byliśmy świadkami dramatycznych wydarzeń, w których to Helen zamordowała na oczach państwa Byrde kilka osób. Czwarty sezon ukaże nam jak przeszłe decyzje rodziny Byrde wpłyną na jej przyszłość. Marty i Wendy pozbędą się Helen i wespną na szczyt imperium Navarro. W rodzinie Byrde dojdzie zaś do zdrady.

Serial prowadzony jest przez laureatów nagrody Emmy: Jasona Batemana, Laurę Linney i Julię Garner. Oprócz nich w obsadzie są także m.in. Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Charlie Tahan, Jessica Frances Dukes oraz Lisa Emery.

ZOBACZ TEŻ  Ozark – nowy zwiastun finałowego sezonu

Czwarty sezon serialu Ozark Netflix postanowił podzielić na dwie części, po siedem odcinków każda. Premiera pierwszej części już 21 stycznia 2022 roku.

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.