Outmatched – serial anulowany po 1. sezonie

20 maja 2020 | Newsy

j

Wygląda na to, że to koniec Outmatched. FOX ujawnił, że program telewizyjny został anulowany już po jednym sezonie.

Sitccom Outmatched obraca się wokół pary, która próbuje wychować czwórkę swoich wyjątkowych dzieci w Atlantic City. W obsadzie spotkamy między innymi takie gwiazdy jak Jason Biggs, Maggie Lawson, Connor Kalopsis, Ashley Boettcher, Jack Stanton, Oakley Bull, Tisha Campbell i Finesse Mitchell.

W pierwszym sezonie Outmatched osiągnął średnią ocenę 0,56 w demografii 18-49, czyli 2,38 miliona widzów. To czyni Outmatched jedną z najniżej ocenianych nowych serii FOX na sezon 2019-20.

Czwartkowy sitcom Last Man Standing, który miał znacznie lepsze oceny, został odnowiony na dziewiąty sezon.

ZOBACZ TEŻ  Serial National Treasure otrzymuje zamówienie na pełny sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy