”Outlander” zakończy się 8. sezonem. Nic tylko czekać na zapowiadany prequel

}

Data: 19 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Starz dał zielone światło serialowi Outlander na realizację ósmego i zarazem ostatniego sezonu popularnego serialu o romansie dwóch osób z zupełnie innych czasów.

Finałowy sezon składać ma się z dziesięciu odcinków. W tym roku zaś zadebiutuje siódma seria, na którą składa się, aż 16 epizodów. Obecnie jest ona jeszcze w produkcji.

W serialu Outlander podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa. Zostaje zmuszona do poślubienia Jamiego Frasera, młodego, szlachetnego i romantycznego szkockiego wojownika. Pomiędzy dwójką bohaterów rodzi się jednak uczucie, co sprawia, że Claire czuje się rozdarta pomiędzy dwóch całkowicie odmiennych mężczyzn w dwóch różnych światach.

Scenariusz serialu opiera się na ośmiotomowej serii Diany Gabalton.

Ósmy sezon Outlandera nie będzie jednak naszym pożegnaniem z tym światem. Starz dał także zielone światło na realizację spin-offa będącego prequelem oryginalnej serii. Projekt ten wyjdzie pod tytułem Outlander: Blood of My Blood. Opowie on nam miłosną historię jaka przydarzyła się rodzicom Jamiego Frasera – Ellen MacKenzie i Brainowi Fraserowi.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  ''The Rig'' – zwiastun tajemniczego thrillera od Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.