Outlander – Starz pracuje nad prequelem

}

Data: 28 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz pracuje nad prequelem udanego serialu Outlander, powstałego na bazie powieści Diany Gabaldon.

Jak donoszą zagraniczne media Matthew B. Roberts, producent wykonawczy i showrunner oryginalnego serialu, zaangażowany został do napisania i wyprodukowania prequela. Obecnie trwają poszukiwania ludzi do pokoju scenarzystów, którzy pomogą mu w tym dziele, Prace rozpocząć mają się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Nie wiadomo na razie na czym skupi się ta seria. Być może Roberts zechce skorzystać z pomysłów samej Gabaldon, która pracuje nad książką o rodzicach Jamiego Frasera. Spod jej skrzydeł wyszła także nowela opowiadająca o młodym Fraserze i Ianie Murray’u i ich pobycie we Francji w latach 40. XVIII wieku,

A dla przypomnienia – już 6 marca premiera 6. sezonu Outlandera. Seria dostała także zgodę na realizację siódmego sezonu.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Channel Zero – sezon 5. nie powstanie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.