Outlander – pierwsza zapowiedź 6. sezonu

11 października 2021 | Newsy

Także Starz miał swój panel podczas New York Comic Con. Podczas niego opublikowana została pierwsza teaserowa zapowiedź szóstego sezonu serialu Outlander.

Produkcja ta z nowymi odcinkami powrócić ma na początku 2022 roku. Dokładna data zostanie dopiero podana. W naszym kraju serial streamowany jest przez platformę Netflix.

Szósty sezon ukaże nam dalsze losy Claire i Jamiego, którzy w kolonialnej Ameryce walczą o ochronę tego co kochają. Ustanowienie domu w Nowym Świecie nie jest łatwe, szczególnie w dzikich rejonach Północnej Karoliny i w okresie dramatycznych wstrząsów politycznych.

Nadchodzący sezon oparty jest na szóstej książce z ośmiotomowej serii Diany Gabaldon noszącej tytuł Tchnienie śniegu i popiołu. Serial otrzymał już odnowienie na sezon siódmy, który opierać ma się na dwóch pozostałych książkach z serii, a więc prawdopodobnie będzie tym finałowym.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Outlander – sezon 6. na początku 2022 roku!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram