Outlander – pierwsza zapowiedź 6. sezonu

}

Data: 20 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz opublikowała pierwszą oficjalną zapowiedź oczekiwanego 6. sezonu dramatu Outlander. Ta nagradzana produkcja powróci już 6 marca 2022 roku.

Szósty sezon ukaże nam dalsze losy Claire i Jamiego, którzy w kolonialnej Ameryce walczą o ochronę tego co kochają. Ustanowienie domu w Nowym Świecie nie jest łatwe, szczególnie w dzikich rejonach Północnej Karoliny i w okresie dramatycznych wstrząsów politycznych. Dążą oni do utrzymania pokoju i dobrobytu w społeczeństwie, które jak Claire dobrze wie, nieświadomie maszeruje ku rewolucji.

Poniższy zwiastun podkreśla nowe zagrożenia i niebezpieczeństwa, z którymi muszą zmierzyć się Claire i Jamie, wiedząc jednocześnie, że zbliża się początek wojny o niepodległość.

W obsadzie powracają Caitriona Balfe, Sam Heughan, Sophie Skelton, Richard Rankin, Maria Doyle Kennedy, Duncan Lacroix, David Berry, César Domboy, Lauren Lyle, Colin McFarlane i Caitlin O’Ryan. Szósty sezon wprowadzi także nowe postacie, w które wcielą się Mark Lewis-Jones, Alexander Vlahos i Jessica Reynolds.

Nadchodzący sezon oparty jest na szóstej książce z ośmiotomowej serii Diany Gabaldon noszącej tytuł Tchnienie śniegu i popiołu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale fantasy Netflix - Czy znasz te 20 tytułów?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.