Outer Range – pełny zwiastun nowego serialu Amazona

}

Data: 6 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci za pośrednictwem platformy Amazon Prime Video zadebiutował oficjalny zwiastun serialu Outer Range, którego premiera już za trochę ponad tydzień. Produkcja oprócz niezwykłego klimatu, ma także w sobie nie lada tajemnicę do rozwiązania.

Główny bohater Outer Range to żonaty ranczer z Wyoming – Royal Abbott, który musi walczyć o swoją ziemię i rodzinę, po tym, jak odkrywa niezgłębioną dotąd tajemnicę swojego pustkowia. Wraz ze zniknięciem jego synowej musi zakwestionować i ponownie zrozumieć wszystko co myślał, iż do tej pory rozumie.

Poniższa zapowiedź daje nam spojrzenie na Abbota, który stara się chronić swoją ziemię i rodzinę przed chciwymi Tillersonsami. Wraz z przybyciem tajemniczych nieznajomych mężczyzna na swoim ranczo zaczyna odkrywać dziwne rzeczy, w tym przypominający czarną dziurę dół, który wprowadza go w stan niepokoju.

W głównego bohatera wciela się Josh Brolin. W obsadzie Outer Range są także Imogen Poots, Lili Taylor, Tamara Podemski, Lewis Pullman, Tom Pelphrey, Noah Reid, Shaun Sipos, Isabel Arraiza, Olive Abercrombie i Will Patton. Twórcą serialu jest Brian Watkins.

Premiera Outer Range 15 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Alienista - premiera już 19 kwietnia! [materiały dodatkowe]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.