Outer Banks – zapowiedź 3. sezonu

}

Data: 26 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Płotki wracają do miasta. Netflix w trakcie Tudum zaprezentował pierwszą zapowiedź trzeciego sezonu serialu przygodowego dla młodzieży Outer Banks.

Premiera trzeciej serii w 2023 roku.

Outer Banks opowiada o dorastaniu grupy zżytych ze sobą nastolatków mieszkających na wyspach Outer Banks w Karolinie Północnej. Gdy szalejący huragan odcina dopływ prądu, młodzi ludzie będą musieli stawić czoła serii dziwnych zdarzeń i podjąć decyzje, które być może będą miały wpływ na całe ich dalsze życie. Dojdzie do poszukiwani zaginionego ojca przywódcy grupy, będą zakazane miłości, ukryty skarb i pewien konflikt. To wszystko spowoduje, iż zwykłe lato zamieni się w czas niezapomniany i pełen przygód i tajemnic.

Drugi sezon przyniósł nowych wrogów, którzy także pragną odnaleźć będące wciąż w grze 400 milionów dolarów. Doszło także do odkrycia kolejnych sekretów. Płotki muszą zrobić wszystko co w ich mocy, aby przetrwać.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Rozłąka – Netflix kasuje serial po 1. sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.