Outer Banks – pełna zapowiedź 2. sezonu – skarb należy do płotek

}

Data: 15 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje pełną zapowiedź drugiego sezonu młodzieżowego serialu przygodowego Outer Banks. Produkcja na platformie zadebiutowała wiosną ubiegłego roku.

Outer Banks opowiada o dorastaniu grupy zżytych ze sobą nastolatków mieszkających na wyspach Outer Banks w Karolinie Północnej. Gdy szalejący huragan odcina dopływ prądu, młodzi ludzie będą musieli stawić czoła serii dziwnych zdarzeń i podjąć decyzje, które być może będą miały wpływ na całe ich dalsze życie. Dojdzie do poszukiwani zaginionego ojca przywódcy grupy, będą zakazane miłości, ukryty skarb i pewien konflikt. To wszystko spowoduje, iż zwykłe lato zamieni się w czas niezapomniany i pełen przygód i tajemnic.

Pierwszy sezon dał nam mnóstwo cliffhangerów. Miejmy nadzieję, że nadchodząca seria rozjaśni większość naszych wątpliwości.

Premiera 2 serii Outer Banks już 30 lipca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Hit & Run – nowy kryminał od Netflixa na pierwszej zapowiedzi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.