Our Flag Means Death – zwiastun pirackiego serialu HBO Max

}

Data: 19 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max udostępniła pierwszą zapowiedź swojej komedii Our Flag Means Death. Produkcja opowie o pewnym arystokracie, który porzuca swoje dotychczasowe wygodne życie, na rzecz przestępczego i pełnego przygód życia pirata.

Fabuła serialu luźno opiera się na prawdziwych przygodach niejakiego Stede’a Bonneta, w tej roli Rhys Darby. Ten żyjący na początku XVIII wieku rozpieszczony arystokrata, porzucił wygodne życie, aby wejść na drogę kryminału i zostać piratem.

W obsadzie oprócz Darby’ego są także Leslie Jones, Taika Waititi jako Czarnobrody, Kristian Nairn, Nathan Foad, Rory Kinnear, David Fane, Joel Fry, Guz Khan i Fred Armisen. Za serial odpowiada David Jenkins, który jest jego twórcą, scenarzystą i producentem. Wśród producentów są także Waititi, Garrett Basch i Dan Halsted.

Premiera serialu w tym roku. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Our Flag Means Death – Taika Waititi producentem komedii o pewnym piracie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.