Otwórz oczy – zwiastun nowego polskiego serialu Netflixa

}

Data: 16 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Premiera serialu Otwórz oczy już 25 sierpnia 2021 roku. Netflix udostępnił zwiastun nowej produkcji oryginalnej dla młodych widzów.

Otwórz oczy to serial Netflix dla młodych widzów. Dramat psychologiczny z elementami science-fiction jest oparty na książce Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka. 

Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

W roli Juli Maria Wawreniuk. W pozostałej obsadzie znajdują się Ignacy Liss jako Adam, Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

Otwórz oczy składa się z sześciu odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Supergirl sezon 6 - będzie nowy romans!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.