Oto pierwsze zdjęcie z planu serialu ”Fallout”!

}

Data: 26 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video, dla której powstaje serial Fallout z okazji 25. urodzin gry, na której opiera się fabuła produkcji, opublikowała pierwsze zdjęcie z planu.

Oto opublikowana fotografia:

1200x456 rkbqbq

Przedstawia ona metalowy budynek z ludźmi w środku patrzącymi na kogoś znajdującego się w okrągłym otworze przez który do środka wpada światło. Pomieszczenie to przypomina znane z gier Krypty, masywne podziemne konstrukcje a’la bunkry, które służyły za schronienie w trakcie apokalipsy.

Akcja dzieje się w przyszłości, w której nie ma obecnych rozwiązań technologicznych, bowiem po II wojnie światowej coś poszło inaczej niż w rzeczywistości. Mamy opustoszałe po wojnie nuklearnej terytoria Stanów Zjednoczonych, a akcja rozgrywa się w XXII i XXIII wieku. Mieszkańcy schronów są zmuszeni wyjść na powierzchnię w poszukiwaniu niezbędnego sprzętu zastępczego potrzebnego w schronie.

Serial patrząc na tematykę mógłby prosperować na niesamowicie mroczną opowieść. Jak jednak twierdzą jego twórcy będzie zawierał on dużo ironicznego humoru i odwoływań do filmów science-fiction klasy B.

W obsadzie Fallout są Walton Goggins, Ella Purnell, Aaron Moten, Xelia Mendes-Jones i Kyle MacLachlan. Jak na razie nie znana jest jeszcze data premiery produkcji. Trwają zdjęcia.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  ''Sukcesja'' – zapowiedź czwartego sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.